Ons Team

Serge_Velraeds_Kopie.jpg

Sergé Velraeds

Directeur
045-5660575
velraeds@vequa.nl

Registraties:

  • Register Pensioen Adviseur
  • Ned. Orde van PensioenDeskundige
  • Fiscaal Adviseur
  • Erkend hypotheek adviseur
  • Gecertificeerd Risk Management Consultant
Sjaak_Quaedflieg_Kopie.jpg

Sjaak Quaedflieg

Directeur
045-5660575
quaedflieg@vequa.nl

Registraties:

  • Register Adviseur in Assurantiën (RAiA)
  • Gecertificeerd Risk Management Consultant
Ron_Severens_Kopie.jpg

Ron Severens

Senior relatiemanager
045-5660575
severens@vequa.nl

Registraties:

  • Erkend hypotheek adviseur
  • Registeradviseur Verzuim- en Inkomensmanagement
  • Gecertificeerd Risk Management Consultant
Roger_van_Laar_Kopie.jpg

Roger van Laar

Hoofd Binnendienst
045-5447101
vanlaar@vequa.nl

Yvonne_Gelissen_Kopie.jpg

Yvonne Gelissen-Vloet

Relatiebeheerder
045-5447103
gelissen@vequa.nl

Registraties:

  • Gediplomeerd inkomensspecialist
Sandy_van_Duurling_Kopie.jpg

Sandy van Duurling

Relatiebeheerder
045-5660575
vanduurling@vequa.nl

Roger_Vliegen_Kopie.jpg

Roger Vliegen

Schadebehandelaar/relatiebeheerder
045-5416676
vliegen@vequa.nl

Marielle_Souren_Kopie.jpg

Mariëlle Souren-Houppermans

Administratief medewerkster
045-5447103
souren@vequa.nl

Manon_Degens_Kopie.jpg

Manon Degens

Financiële administratie
045-5447106
administratie@vequa.nl

Ilse-Hoofs-crop.jpg

Ilse Hoofs-Roeleveld

Relatiemanager/hypotheekadviseur
045-5660575
hoofs@vequa.nl